Obec Police - Usnesení zastupitelstva

Obec Police - Usnesení zastupitelstva

Usnesení zastupitelstva

PopisDatum
Výpis z usnesení z XXIII. ZO dne 22.2.201701.03.2017
Výpis z usnesení z XXII. ZO dne 15.12.201619.12.2016
Výpis z usnesení z XXI. ZO dne 20.10.201602.11.2016
Výpis z usnesení z XX. ZO dne 22.9.201627.09.2016
Výpis z usnesení z XIX. ZO dne 11.8.201617.08.2016
Výpis z usnesení z XVIII. ZO dne 23.6.201604.07.2016
Výpis z usnesení z XVII. dne 26.5.201630.05.2016
Výpis z usnesení z XVI. ZO dne 23.3.201607.04.2016
Výpis z usnesení z XV. ZO dne 11.2.201616.02.2016
Výpis z usnesení z XIV. ZO dne 22.12.201529.12.2015
Usnesení z XIII.ZO dne 10.12.201517.12.2015
Usnesení z XII. ZO dne 29.10.201503.11.2015
Usnesení z XI. ZO dne 1.10.201505.10.2015
Usnesení z X. ZO dne 22.7.201504.08.2015
Usnesení z IX. ZO dne 2.7.201508.07.2015
Usnesení z VIII. ZO dne 18.6.201523.06.2015
Usnesení z VII. ZO dne 16.4.201520.04.2015
Usnesení z VI. ZO dne 26.3.201510.04.2015
Usnesení z V. ZO dne 26.2.201502.03.2015
Usnesení z IV. ZO dne 29.1.201502.02.2015
Usnesení z ustavujícího zasedání ZO dne 6.11.201422.12.2014
Usnesení z II. ZO dne 27.11.201422.12.2014
Usnesení z III. ZO dne 11.12.201422.12.2014
Usnesení z XXXIV. ZO dne 25.9.201429.09.2014
Usnesení z XXXIII. ZO dne 14.8.201425.08.2014
Usnesení z XXXII. ZO dne 26.6.201401.07.2014
usnesení z XXXI. ZO dne 29.5.201402.06.2014
Usnesení z XXX. ZO dne 10.4.201414.04.2014
Usnesení z XXIX. ZO dne 6.3.201413.03.2014
Usnesení z XXVIII. ZO dne 30.1.201411.02.2014
Usnesení z XXVII. ZO dne 12.12.201316.12.2013
Usnesení z XXVI. ZO ze dne 28.11.201303.12.2013
Usnesení z XXV. ZO dne 31.10.201312.11.2013
Usnesení z XXIV. ZO ze dne 26.9.201301.10.2013
Usnesení z XXIII. ZO dne 27.6.201302.07.2013
Usnesení z XXII. ze dne 23.5.201330.05.2013
Usnesení z XXI. ZO dne 21.3.201326.03.2013
Usnesení z XX. ZO ze dne 31.1.201307.02.2013
Usnesení z XIX. ZO ze dne 13.12.201217.12.2012
Usnesení z XVIII. ZO dne 4.10.201209.10.2012
Usnesení z XVII. ZO dne 30.8.201204.09.2012
Usnesení z XVI. ZO dne 2.8.201208.08.2012
Usnesení z XV. ZO dne 28.6.201202.07.2012
Usnesení z XIV. ZO dne 30.5.201204.06.2012
Usnesení z XIII. dne 26.4.201230.04.2012
Usnesení z XII. ZO dne 9.2.201210.02.2012
Usnesení z XI. ZO dne 19.1.201226.01.2012
Usnesení z X. zasedání ZO ze dne 13.12.201115.12.2011
Usnesení z IX. ZO dne 27.10.201107.11.2011
Usnesení z VIII. ZO dne 22.9.201126.09.2011
Usnesení z VII. ZO dne 21.7.201126.07.2011
Usnesení z VI. ZO dne 16.6.201120.06.2011
Usnesení z V. ZO ze dne 14.4.201120.04.2011
Usnesení z IV. ZO ze dne 3.2.201109.02.2011
Usnesení z III. ZO dne 15.12.201020.12.2010
Usnesení z II. ZO ze dne 24.11.201029.11.2010
Usnesení z I. ZO ze dne 11.11.201015.11.2010
Usnesení z XXXV. ZO dne 30.9.201004.10.2010
Usnesení z XXXIV. ZO ze dne 9.9.201013.09.2010
Usnesení z XXXIII. ZO ze dne 8.7.201019.07.2010
Usnesení z XXXII. ZO dne 3.6.201007.06.2010
Usnesení z XXXI. ZO ze dne 27.5.201002.06.2010
Usnesení z XXX. ZO dne 25.3.201001.04.2010
Usnesení z XXVIII. ZO dne 17.12.200930.12.2009
Usnesení z XXVII. ZO dne 23.10.2009 30.10.2009
Usnesení z XXVI. ZO dne 24.9.200908.10.2009
Usnesení z XXV. ZO dne 30.7.200903.08.2009
Usnesení z XXIV. ZO dne 2.7.200910.07.2009
Usnesení z XXIII. ZO dne 4.6.200909.07.2009
Usnesení z XXII. ZO dne 26.3.200901.04.2009
Usnesení z XXI. ZO ze dne 12.2.200902.03.2009
Usnesení z XX. ZO dne 18.12.200807.01.2009
Usnesení z XIX. ZO dne 13.11.200819.11.2008
Usnesení z XVIII. ZO dne 18.9.200830.09.2008
usnesení z XVII. ZO07.08.2008
usnesení z XIII. ZO06.08.2008
usnesení z XIV. ZO06.08.2008
usnesení z XV. ZO06.08.2008
usnesení z XVI. ZO06.08.2008

Obec Police © 2008 - 2017 Všechna práva vyhrazena. Webdesing: NOWONET media s.r.o. | Místní akční skupina Kelečsko - Lešensko – Starojicko, o.s.
Kopírování článků a informací je bez předchozího souhlasu zakázané.